Informacje prasowe

Z ostatniej chwili

Podatek od czynności cywilnoprawnych. Kto i kiedy musi go zapłacić

Jul 5 2020

Sprawdź, co to jest PCC i kto musi płacić podatek od czynności cywilnoprawnych.

Fogiel o propozycji debaty w Lesznie: trudno taką propozycję traktować poważnie

Jul 5 2020
Rafałowi Trzaskowskiemu brakuje odwagi, żeby stanąć do debaty TVP w Końskich; w zamian proponuje coś absurdalnego - debatę organizowaną w Lesznie przez jego własny sztab - trudno taką propozycję traktować poważnie - ocenił w rozmowie z PAP zastępca rzecznika PiS, członek sztabu Andrzeja Dudy, Radosław Fogiel.

W Indiach kolejny rekord - blisko 25 tys. zakażonych koronawirusem

Jul 5 2020
W Indiach odnotowano kolejny rekord, jeśli chodzi o dobowy bilans zakażeń koronawirusem. W niedzielę potwierdzono 24 850 nowych przypadków, co zwiększa liczbę zainfekowanych SARS-CoV-2 w tym kraju od początku epidemii do 673 165 - podał indyjski resort zdrowia.

Świadczenie rehabilitacyjne 2020: Komu przysługuje? Ile wynosi?

Jul 5 2020

Świadczenie rehabilitacyjne przysługuje osobom, które wyczerpały okres pobierania zasiłku chorobowego i są nadal niezdolne do pracy.

Zarzut groźby karalnej po incydencie w Starych Budach. Krzyczał, że spali posesję z banerem Trzaskowskiego

Jul 5 2020

Zarzut dotyczący groźby karalnej na tle politycznym usłyszał mieszkaniec pow. wyszkowskiego (Mazowieckie), który zerwał plakat kandydata KO na prezydenta Polski Rafała Trzaskowskiego, a gdy właścicielka zwróciła mu uwagę, groził jej podpaleniem posesji.

Fogiel: Nasi konkurenci wykorzystują sprawę ułaskawienia do atakowania prezydenta Dudy

Jul 5 2020

Sprawa ułaskawienia wykorzystywana jest przez naszych konkurentów politycznych do atakowania prezydenta Andrzeja Dudy i do próby storpedowania kampanii - ocenił w niedzielę wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Trzaskowski o propozycjach dla mniejszych miast - m.in. centra rozwoju lokalnego i lokalne inwestycje

Jul 5 2020
Centra rozwoju lokalnego, lokalne inwestycje przy współpracy z samorządami, darmowe żłobki i przedszkola oraz prezydencki program stypendialny - to propozycje kandydata KO Rafała Trzaskowskiego dla mniejszych miast, m.in. dawnych miast wojewódzkich.