Media

  • Księga Identyfikacji Wizualnej

    Księga logotypu spółki Expertus określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej

    — Czytaj Więcej

  • Katalog Ofertowy

    Katalog zawiera informacje o firmie, zasadach działania oraz pełną ofertę wykonywanych przez nas usług – Działania Prewencyjne, Kupno Wierzytelności

    — Czytaj Więcej

Reklama radiowa spółki Expertus

Multimedialna prezentacja firmy

Informacje prasowe

Z ostatniej chwili

Program małej retencji wód opadowych: W Krakowie duże zainteresowanie

Jul 6 2020

140 wniosków opiewających w sumie na 2 mln zł dotacji uzyska wsparcie w ramach programu krakowskiej mikroretencji – podał w poniedziałek Urząd Miasta Krakowa. Zainteresowanych wykonaniem systemu do gromadzenia wód opadowych i roztopowych przy finansowym wsparciu miasta było dużo więcej.

Niemcy: Minister zdrowia chce uruchomienia w UE produkcji remdesiviru

Jul 6 2020
Ministerstwo zdrowia Niemiec zaapelowało w poniedziałek do Parlamentu Europejskiego o pomoc w uruchomieniu produkcji w UE remdesiviru, lekarstwa uznawanego za pomocne w leczeniu Covid-19. Z takim postulatem wystąpił szef resortu Jens Spahn.

UE: Rząd chce, by TSUE nie odpowiadał na pytania dotyczące powoływania sędziów SN

Jul 6 2020

Przedstawiciele rządu zawnioskowali przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, by ten stwierdził, że pytania w sprawie procedury powołania sędziów Sądu Najwyższego są niedopuszczalne. KE wskazała na problematyczne z punktu widzenia praworządności kwestie, ale uznała, że rozwiązanie, którego dotyczy pytanie NSA nie jest sprzeczne z unijnym traktatem.