Media

  • Księga Identyfikacji Wizualnej

    Księga logotypu spółki Expertus określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej

    — Czytaj Więcej

  • Katalog Ofertowy

    Katalog zawiera informacje o firmie, zasadach działania oraz pełną ofertę wykonywanych przez nas usług – Działania Prewencyjne, Kupno Wierzytelności

    — Czytaj Więcej

Reklama radiowa spółki Expertus

Multimedialna prezentacja firmy

Informacje prasowe

biznes.gazetaprawna.pl - Biznes

Czy polskie PKB strzeli w górę dzięki zbrojeniom? Credit Agricole przedstawił raport

Jul 22 2024
W listopadzie 2022 roku Credit Agricole przedstawił analizę dotyczącą planowanych wydatków na modernizację techniczną polskich sił zbrojnych na lata 2022-2035, oceniając ich potencjalny wpływ na wzrost Produktu Krajowego Brutto. Najnowsza aktualizacja tego raportu, z lipca 2024 roku, rozszerza tę analizę, uwzględniając nowe informacje i programy zbrojeniowe. Przyjrzeliśmy się najważniejszym wnioskom z tej aktualizacji oraz ocenie, czy rosnące wydatki na zbrojenia mogą rzeczywiście przyspieszyć wzrost gospodarczy Polski.

Płacisz BLIK-iem? Nadchodzą zmiany dla klientów. Co nowego nas czeka?

Jul 22 2024
Już niedługo płatność BLIK-iem zostanie wzbogacony o kilka nowości – poinformował operator w swoim rocznym sprawozdaniu finansowym. Jedna z tych nowości z pewnością zadowoli osoby preferujące korzystanie z gotówki. Co konkretnie zapowiada operator systemu BLIK? Oto możliwe zmiany, na które czekają klienci.

Polska zamawia 150 krajowych karabinków w specjalnej wersji. Dostanie je ważna jednostka

Jul 22 2024
Fabryka Broni Łucznik-Radom podpisała umowę z Agencją Uzbrojenia na dostawę 155 kompletów karabinków reprezentacyjnych MSBS-5,56R dla Sił Zbrojnych RP. Wartość umowy wynosi 2 170 000 zł.