Media

  • Book Identity

    Book of the logo of the company Expertus generally defines the symbols and behaviors used in the company in order to obtain a clear and consistent identification of market

    - Read more

  • Product Tender

    The catalog contains information about the company, principles of operation and the full range of our services – Preventative Measures, Debt Purchase

    - Read more

Radio Advertising company Expertus

A multimedia presentation of the company

Press Releases

Business and commercial law

Polska złamała prawo. Problem z przewozem ciężarowym

Sep 20 2018

Nakładając na firmy transportowe wymóg posiadania specjalnych zezwoleń, które umożliwiają poruszanie się po niektórych drogach publicznych, Polska uchybiła zobowiązaniom wynikającym z tzw. dyrektywy naciskowej. Tak wynika z opinii Yves’a Bota, rzecznika generalnego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. To bardzo zły prognostyk przed zbliżającym się wyrokiem TSUE, który w większości przypadków przychyla się do opinii rzeczników.

CETA po roku. Zniesienie ceł to nie wszystko

Sep 20 2018

Po roku od tymczasowego wprowadzenia umowy o wolnym handlu pomiędzy UE a Kanadą – CETA wiemy na pewno, że zniesiono 98 percent. ceł, i że samo zniesienie barier taryfowych może nie wystarczyć, by polskie firmy częściej pojawiały się na kanadyjskim rynku.

UOKiK: Postępowania w sprawie GetBack mają najwyższy priorytet

Sep 19 2018

Postępowania w sprawie GetBack SA mają w UOKiK nadaną rangę najwyższego priorytetu, a mogą zakończyć się sformułowaniem zarzutu naruszenia zbiorowego interesu konsumentów - mówiła wiceprezes UOKiK Dorota Karczewska podczas środowego posiedzenia sejmowej komisji gospodarki.