Medien

  • Buchen Identität

    Buch des Logo des Unternehmens Expertus allgemein definiert die Symbole und Verhaltensweisen, um in der Firma verwendet werden, um eine klare und konsistente Identifikation der Markt zu erhalten

    - Lesen Sie mehr

  • Produktausschreibungs

    Der Katalog enthält Informationen über das Unternehmen, Prinzipien der Betrieb und die gesamte Palette unserer Dienstleistungen – Vorbeugende Maßnahmen, Forderungskauf

    - Lesen Sie mehr

Radio Advertising Unternehmen Expertus

Eine Multimedia-Präsentation des Unternehmens

Pressemitteilungen

Z ostatniej chwili

Program małej retencji wód opadowych: W Krakowie duże zainteresowanie

Jul 6 2020

140 wniosków opiewających w sumie na 2 mln zł dotacji uzyska wsparcie w ramach programu krakowskiej mikroretencji – podał w poniedziałek Urząd Miasta Krakowa. Zainteresowanych wykonaniem systemu do gromadzenia wód opadowych i roztopowych przy finansowym wsparciu miasta było dużo więcej.

Niemcy: Minister zdrowia chce uruchomienia w UE produkcji remdesiviru

Jul 6 2020
Ministerstwo zdrowia Niemiec zaapelowało w poniedziałek do Parlamentu Europejskiego o pomoc w uruchomieniu produkcji w UE remdesiviru, lekarstwa uznawanego za pomocne w leczeniu Covid-19. Z takim postulatem wystąpił szef resortu Jens Spahn.

EU: Rząd chce, by TSUE nie odpowiadał na pytania dotyczące powoływania sędziów SN

Jul 6 2020

Przedstawiciele rządu zawnioskowali przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, by ten stwierdził, że pytania w sprawie procedury powołania sędziów Sądu Najwyższego są niedopuszczalne. KE wskazała na problematyczne z punktu widzenia praworządności kwestie, ale uznała, że rozwiązanie, którego dotyczy pytanie NSA nie jest sprzeczne z unijnym traktatem.