Windykacja Wrocław

Expertus Sp z o.o. specjalizuje się w windykacji należności od podmiotów gospodarczych i osób fizycznych z Wrocławia. Prowadzimy kompleksowo działania windykacyjne, bądź na poszczególnych etapach procesu windykacji. Klienci powierzający nam wykonanie usługi windykacyjnej, nie ponoszą żadnych opłat wstępnych ani abonamentowych, a nasze wynagrodzenie to prowizja od odzyskanych pieniędzy, bądź towaru. Większość powierzonych nam spraw załatwiamy jeszcze na etapie windykacji polubownej, takie działania prowadzone są w oparciu o wielokanałowy kontakt z dłużnikiem: kontakt listowny, telefoniczny, mailowy oraz wizyty bezpośrednie.

W przypadku, kiedy zawiodą polubowne sposoby odzyskania wierzytelności Expertus odzyskuje należności na drodze sądowej. Firma wykonuje wszelkie czynności formalnoprawne związane z przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do wszczęcia procesu i zapewnia klientowi reprezentację procesową aż do uzyskania nakazu zapłaty oraz tytułu wykonawczego, kończącego postępowanie sądowe.

Skuteczność naszych działań może potwierdzić wiele wrocławskich firm i przedsiębiorstw. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra pozwalają zapewnić kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.