Medios de comunicación

  • Libro de Identidad

    Libro del logotipo de la empresa Expertus general define los símbolos y comportamientos utilizados en la empresa con el fin de obtener una identificación clara y coherente del mercado

    - Leer más

  • Tender Producto

    El catálogo contiene información acerca de la compañía, principios de funcionamiento y toda la gama de nuestros servicios – Medidas Preventivas, Compra de Deuda

    - Leer más

Publicidad en Radio empresa Expertus

Una presentación multimedia de la empresa

Comunicados de prensa

Negocios y derecho mercantil

Polska złamała prawo. Problem z przewozem ciężarowym

Septiembre 20 2018

Nakładając na firmy transportowe wymóg posiadania specjalnych zezwoleń, które umożliwiają poruszanie się po niektórych drogach publicznych, Polska uchybiła zobowiązaniom wynikającym z tzw. dyrektywy naciskowej. Tak wynika z opinii Yves’a Bota, rzecznika generalnego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. To bardzo zły prognostyk przed zbliżającym się wyrokiem TSUE, który w większości przypadków przychyla się do opinii rzeczników.

CETA po roku. Zniesienie ceł to nie wszystko

Septiembre 20 2018

Po roku od tymczasowego wprowadzenia umowy o wolnym handlu pomiędzy UE a Kanadą – CETA wiemy na pewno, że zniesiono 98 ciento. ceł, i że samo zniesienie barier taryfowych może nie wystarczyć, by polskie firmy częściej pojawiały się na kanadyjskim rynku.

UOKiK: Postępowania w sprawie GetBack mają najwyższy priorytet

Septiembre 19 2018

Postępowania w sprawie GetBack SA mają w UOKiK nadaną rangę najwyższego priorytetu, a mogą zakończyć się sformułowaniem zarzutu naruszenia zbiorowego interesu konsumentów - mówiła wiceprezes UOKiK Dorota Karczewska podczas środowego posiedzenia sejmowej komisji gospodarki.