Doradca Prawny Klienta Biznesowego

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: DPKB/R

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż i obsługa klientów biznesowych B2B
  • aktywne doradztwo w obszarze należności
  • badanie potrzeb klientów, doradztwo i wdrażanie odpowiednich rozwiązań
  • budowanie długofalowych relacji z klientami

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (lub w trakcie studiów)
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • umiejętność obsługi komputera
  • inicjatywa, energia, zapał do pracy
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Dlaczego warto u nas pracować

Jesteśmy świadomi, iż największym kapitałem firmy są jej pracownicy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na dobór kadry. Stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Zyskuje na tym firma, jej klienci oraz sam pracownik. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń, szkolenia, narzędzia pracy jak również wsparcie merytoryczne. Dążymy do tego, aby nasza firma stała się miejscem pracy dla zdolnych, kreatywnych i ambitnych ludzi. Pracując z nami śmiało możesz realizować swoje ambicje zawodowe.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Expertus Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.