Odkupywanie Długów

Skupujemy długi pochodzące z obrotu gospodarczego lub innych udokumentowanych źródeł (umowa pożyczki, umowa kupna-sprzedaży itd.). Warunki poszczególnych transakcji uzgadniane są indywidualnie, w zależności od uwarunkowań cechujących daną wierzytelność. Decyzję o kupnie długów podajemy do 48 godzin, a gotówkę mogą Państwo otrzymać już nawet w dniu podpisania umowy. Gwarantujemy że nie znajdziesz lepszej oferty – płacimy najwięcej!

skup-dlugow-schemat
Sprzedaż długu jest dobrą alternatywą dla windykacji – szczególnie dla firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki potrzebnej do podtrzymania płynności finansowej. Także dla tych podmiotów, które mogą uzyskać większe zyski z szybkiego obrotu środkami finansowymi. Cena zakupu wierzytelności jest proporcjonalna do przewidywanego czasu i możliwości odzyskania długu, jeżeli szacowane ryzyko wyegzekwowania należności jest wyższe – tym niższą cenę jesteśmy w stanie zaoferować.

Chcę sprzedać dług

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia wierzytelności, aby zgłosić wierzytelność do sprzedaży. Jeżeli potrzebują Państwo ogólnych informacji o zakupie wierzytelności prosimy o zamówienie rozmowy z działem handlowym.

mailing-15