La recuperación de la madera de roble Minería

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu położone w Zagłębiu Dąbrowskim. Miasto charakteryzuje stosunkowo mała gęstość zaludnienia – 660 os na km2. Znajduje się tutaj największa w Polsce huta stali należąca do firmy ArcelorMittal która zatrudnia prawie 250 mil. pracowników na całym świecie. Kolejnymi dużymi zakładami pracy jest Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa oraz Huta Szkła. 11km od miasta znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice.

W ramach naszej działalności spółka Expertus zapewnia prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności od działań polubownych, poprzez mediację, postępowanie sądowe, postępowanie zabezpieczające i postępowanie egzekucyjne. Naszą działalność cechuje uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdej sprawy. Kontrahenci z Dąbrowy Górniczej mogą liczyć na płynną wymianę informacji na temat prowadzonych przez nas spraw, a także posiadać pełną kontrolę nad prowadzonym postępowaniem.

Oferujemy kompleksową obsługę naszych Klientów pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym. Wspieramy przedsiębiorców w ich codziennej pracy, chronimy ich interesy oraz prowadzimy szkolenia z zakresu weryfikacji Kontrahentów i zabezpieczania obrotu gospodarczego.